Słuchawki są niezbędne w każdej pracy biurowej, nie tylko służą do komunikacji w call center. Dobrze dobrane słuchawki nagłowne podnoszą produktywność pracy, do tego zapewniają jej komfort ze względu na specyfikę warunków. Nie jest łatwo cały dzień spędzać w słuchawkach i przy mikrofonie.  W obsłudze klienta najważniejsza jest rozmowa i negocjacje, tak więc odpowiedni dobór słuchawek nagłownych do mikrofonu pełni kluczową rolę.

Słuchawki niezbędne w call center

Zakup profesjonalny sprzęt najwyższej jakości, który znajdziesz na stronie sklepu internetowego. Dzięki temu Twoja firma pozyska nowych klientów i będziesz mógł poszerzyć jej działalność. Specjalistyczne słuchawki call center to poprawa Twojej komunikacji z klientem. Słuchawki Axtel są wysokiej jakości i dopasowane do potrzeb każdego użytkownika.

Słuchawki dobre także do biura

Słuchawki nagłowne z mikrofonem na to najlepsze rozwiązanie do każdego biura niezależnie od zakresu działalności, także do call center. Zestaw nagłowny na dwoje uszu Axtel M2 Duo możesz dobrać do telefonu. Seria Axtel Pro duo NC WB jest przeznaczona specjalnie do pomieszczeń o zwiększonym poziomie hałasu. Produkty posiadają specjalne wzmocnienia chroniące przed uszkodzeniami podczas pracy.